יום א', ה’ בסיון תשפ”א
דף הבית תלב"ס
http://www.files.org.il/BRPort alStorage/a/3/66/22/01-an6PdKAS pK.pdf
קרא עוד...
התכנית "קהילה נגישה - נגישות למען שוויון הזדמנויות לאנשים עם נכויות בקהילה" חוגגת עשור לקיומה. במהלך שנות פעולתה פיתחה התכנית 'תורה' של עבודה מערכתית ביישובים השונים, המושתתת על מנהיגות של אנשים עם נכויות והמבוססת על האמונה, כי שוויון הזדמנויות הוא זכות ולא חסד ורק חברה המשלבת בתוכה אנשים עם נכויות היא חברה צודקת ואיכותית יותר. בספר זה מופיע סיכום ה'תורה' כולה, החל ממושגי יסוד וגישות תיאורטיות ועד לשלבי הפעלה יישוביים. הספר מלווה בדוגמאות מהנעשה בשטח ומהווה מורה דרך להצטרפותן של קהילות חדשות לתכנית, המאמינה, כי הסרת מכשולים ומחסומים סביבתיים, חברתיים ותקשורתיים היא המפתח לשילובם האמיתי של אנשים עם נכויות בזרם החיים המרכזי.
קרא עוד...
מלא חומר לזה"ב
קרא עוד...
צמאים בשטחעצמאים בשטח היא תוכנית המיועדת לכיתות ה'. מצורפת תוכנית לימודים בפריסה שנתית.
קרא עוד...
קרא עוד...
יש ללמוד את הכללים לפני החידון
קרא עוד...
חופשת הפסחהדרכת התלמידים בנושא זהירות ובטיחות בדרכים לקראת חופשת הפסח והאביב
קרא עוד...
כוכי הראל רכזת זה"ב בבית ספר עופרים בהר חומה. להלן מצורפים חומרים לעבודה בבית ספר יסודי כיתות א'-ו.
קרא עוד...
"ללמוד תנועה" (כתות א'-ב')התכנית מבוססת על שכלול התנועה של התלמידים כבסיס לפיתוח יכולתם לבחור ולממש תגובות מוטוריות ורגשיות ולרכוש תרבות של התנהגות בטיחותית בעת ההימצאות בדרך ובתקשורת עם משתמשי דרך שונים. התכנית מיועדת להוראה במסגרת שעה שבועית במשך כל שנת הלימודים.הוראת התכנית מחייבת את המורים להשתתף בהשתלמות להכיר את המדריך למורה ולהתנסות בהפעלת התכנית במהלך ההשתלמות.
קרא עוד...
רכזים יקרים, להלן מצורף קישור לסרטון הכולל שאלות בנושא רכיבת אופניים בטוחה , חצייה והתנהגות בטוחה בדרכים.הסרטון מיועד לילדים בכיתות א'- ב'.
קרא עוד...
קרא עוד...
איריס אוחיון ולאה משה - היכנסו לסרטון כללי חצייה כללי חצייה
קרא עוד...
מצורף דף לימוד המתאים לכיתות ב-ד, בליווי מבוגר.את הדף למדו תלמידותי עם סבא וסבתא ביום של סבא וסבתא של זה"ב.בהנאה רחל לנצ'יצקי
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בית ספר קשת - מהיא עשייה ברוכה כל השנה
קרא עוד...
היום נדבר על התנהגות מצילת חיים. כמה חשוב להיות זהירים כשאנחנו חוצים את הכביש, הולכים על המדרכה, משחקים, רוכבים על אופניים ונוסעים לטיולים במכונית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
שו"ת המומחית(ד"ר לאה סלע)
רכזים
ארכיון
תוכנית לימודים