יום א', ה’ בסיון תשפ”א
דף הבית תלב"ס
חומרים חדשים חדשים
קרא עוד...
https://www.gov.il/he/Departme nts/publications/?OfficeId=5332 1058-5a80-431e-ac67-969171fcc84 1&skip=0&limit=10
קרא עוד...
כללי בטיחות בדרכים - סביבת רכבת קלה רכבת קלה היא סוג של רכבת המיועדת להסעת נוסעים בסביבה עירונית. רוב הרכבות הקלות פועלות על חשמל - וככאלה הן שקטות יותר ומזהמות פחות את הסביבה.
קרא עוד...
קרא עוד...
מלא מלא כדאי!
קרא עוד...
בכל שנה אנו מציינים את השבוע הבינלאומי לבטיחות ילדים במערכת החינוך במטרה לפעול לצמצום מספר הילדים הנפגעים בזירות השונות. שבוע הבטיחות יחול השנה בין המועדים 12 עד15 במאי 2019, ויהווה שיא לפעילויות השונות ולעשייה בנושא לאורך כל שנת הלימודים. במרכז העשייה השנה, תעמוד הסוגיה "בטיחות בשעות הפנאי". שבוע הבטיחות הוא הזדמנות מצוינת לצוותי החינוך להעלות למודעות את הסיכונים הטמונים בפעילויות הפנאי השונות, ולייצר הזדמנות לילדים ולבני הנוער להיות שותפים פעילים בהגנה על חייהם, ואף לעודדם לגבש יוזמות בנושאים הללו בסביבות החיים שלהם. אנו קוראים לכם להיות שותפים לתהליך החינוכי שיעבור במוסדות חינוך שונים ברחבי הארץ במהלך שבוע הבטיחות הקרוב, ולהגביר את מודעות התלמידים לנושאי הבטיחות בשעות הפנאי. יחד, נביא לצימצום היפגעות בלתי מכוונת של ילדים.
קרא עוד...
כיצד יש להתמודד עם נושא ההסעות במערכת הבית-ספרית? על כל אלה ועוד בחלק זה באתרים
קרא עוד...
הוראות כניסה פשוטות למערכת המודל.
קרא עוד...
שבוע הבטיחות בדרכים כ"ו בחשוון עד א' בכסלו תשע"ט, 4-9 בנובמבר 2018
קרא עוד...
מהו טיול מונגש ונגיש? מי אחראי על כך? למי לפנות? כל אחד זכאי לטיול מונגש? על כך בחלק זה של האתר
קרא עוד...
כזי הזה"ב הבית-ספריים ישלבו פעילויות לקירוב הלבבות בבית הספר ויטמיעו את החינוך לנגישות - בבית-הספר ובקהילה.אגף זה"ב החל בשיתוף פעולה עם עמותת נגישות ישראל ויפעיל תכניות להטמעת החינוך לנגישות. מידע אודות נושא חינוך, הכשרה והשכלה בנושא נגישות - מתוך אתר נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
קרא עוד...
שו"ת המומחית(ד"ר לאה סלע)
רכזים
ארכיון
תוכנית לימודים